آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1399/7/3 پنجشنبه

بازدید مدیران عامل شرکت شاپرک و شرکت مگفا از سایت پشتیبان سامانه های شاپرک

.

شرکت شاپرک به عنوان نهاد مرجع و متولی مدیریت یکپارچه صنعت پرداخت الکترونیک کشور، وظیفه مدیریت و نظارت هوشمند بر صنعت پرداخت الکترونیکی کشور، حفظ یکپارچگی و توسعه این صنعت و تسهیل ایفای نقش حاکمیتی و نظارتی بانک مرکزی را عهده‌دار می‌باشد و در جهت تحقق اهداف و سیاست‌های کلان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تمهیدات لازم برای ایجاد سازوکار و تأمین ظرفیت برای راهبری، توسعه و ارتقاء صنعت پرداخت الکترونیک کشور، ساماندهی و راهبری خدمات مرتبط با پرداخت الکترونیک بر اساس سیاست‌های ابلاغی و ایجاد بستر نظارتی مناسب بر اعمال استانداردها را فراهم می‌آورد.

شرکت مگفا به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و بازوی اجرایی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این حوزه، از ابتدای سال 1399 همکاری و مشارکت خود با شرکت شاپرک را در زمینه ایجاد، توسعه و تقویت زیرساخت نظام پرداخت الکترونیک کشور آغاز نموده است. اولین پروژه مشترک در راستای این مشارکت و همکاری، تامین سرویس‌های مستقر در سایت پشتیبان برای سامانه‌های ملی و حاکمیتی شاپرک می‌باشد.
 

در آستانه راه‌اندازی و بهره‌برداری از سرویس‌های سایت پشتیبان، مهندس دهقان مدیرعامل شرکت شاپرک به همراه مهندس انبیایی مدیرعامل شرکت مگفا در روز سه‌شنبه اول مهرماه از محل استقرار تجهیزات و اجرای پروژه بازدید به عمل آوردند و در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفتند.

در جریان این بازدید مهندس دهقان با بیان اهمیت توسعه و تقویت زیرساخت نظام پرداخت الکترونیک و مخاطرات موجود در شبکه پرداخت الکترونیکی کشور، از فعالیتهای انجام شده در حوزه تامین زیرساخت‌های فیزیکی، تامین تجهیزات و لایسنس‌های موردنیاز، برقراری ارتباطات از چند مسیر و ... به عنوان اولین پروژه مشترک با شرکت مگفا ابراز خرسندی کردند.

مهندس انبیایی نیز ضمن اشاره به توانمندی و تجربیات موفق شرکت مگفا در انجام پروژه‌های ملی فاوا، از مشارکت با شرکت شاپرک به عنوان تجربه‌ای ارزشمند در حوزه تامین زیرساخت صنعت پرداخت الکترونیکی کشور یاد کرده و آمادگی کامل مگفا را جهت توسعه همکاری‌های فیمابین اعلام داشت.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر