آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1396/7/29 شنبه

رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از نمایشگاه ایران تله‌کام ۲۰۱۷ از جمله غرفه شرکت مگفا بازدید کرد.

به گزارش ایدرو نیوز، منصور معظمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه گفت: دنیای آینده که خیلی هم دور نیست، دنیای IT و مجازی است.

.معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یکی از ویژگی‌های اقتصاد دانش‌بنیان را استفاده از فناوری اطلاعات عنوان و تصریح کرد: ما باید به سمتی برویم که حداکثر استفاده و بهره‌برداری را از منابع محدود داشته باشیم، چرا که در این زمینه برخلاف منابع، نیازها نامحدود است.

معظمی با بیان اینکه دنیای امروز راه خود را انتخاب کرده و تلاش دارد بخش فاوا را توسعه دهد، افزود: اگرچه در این سال‌ها تلاش‌های متعددی صورت گرفته اما همچنان با جایگاهی که باید داشته باشیم فاصله بسیاری وجود دارد.

وی ادامه داد: دولت باید توجه بیشتری به این بخش داشته باشد، متاسفانه اکنون در بنگاه‌ها و شرکت‌ها بهره‌وری بسیار پائین است و یکی از راه‌هایی که به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند موضوع استفاده از IT است.

رئیس هئیت عامل ایدرو افزود: آنچه اکنون در این بخش دیده می‌شود قابل ستایش است اما همچنان آنچه کشور نیاز دارد به مراتب بیش از این است و باید راهکاری یافت تا برای انطباق نیازها با امکانات موجود گام‌های موثری برداشته شود.منبع خبر: ایدرونیوز

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر