آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1396/8/16 سه‌شنبه

حضور مگفا در سومین نمایشگاه الکامپ بجنورد

نمایشگاه الکامپ خراسان شمالی با حضور شرکت‌ها و نمایندگان برتر در حوزه فناوری اطلاعات 8 لغایت 12 آبان ماه 1396 در محل نمایشگاه‌های بین المللی بجنورد برگزار گردید.

.نمایشگاه الکامپ خراسان شمالی با حضور شرکت‌ها و نمایندگان برتر در حوزه فناوری اطلاعات 8 لغایت 12 آبان ماه 1396 در محل نمایشگاه‌های بین المللی بجنورد برگزار گردید. شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) نیز به جهت داشتن سهمی بزرگ در توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات این استان نوپا و در جهت ارتقاء دانش و سطح کیفی خدمات مبتنی بر این حوزه  و نیز دفتر نمایندگی فعال در این استان در این نمایشگاه شرکت نمود.
با عنایت به سطح کیفی بسیار بالای این نمایشگاه و در جهت حمایت از فعالان این حوزه در استان خراسان شمالی دکتر ابتکار معاونت محترم ریاست جمهوری،  مهندس صالحی استاندار خراسان شمالی  به همراه مدیران کل استان و معاونین استانداری در آئین افتتاحیه حضور بهم رسانیدند.
در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه استاندار به همراه معاونین، مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استانداری، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در محل غرفه شرکت مگفا حضور بهم رسانده و شرح مختصری از قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت مگفا به سمع و نظر بازدیدکنندگان رسید.
مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، حضور شرکت بزرگ مگفا در سومین دوره الکامپ خراسان شمالی را باعث افتخار و ارتقاء سطح کیفی این نمایشکاه دانستند. مهندس براتی همچنین در زمان حضور در غرفه مگفا در خصوص سرمایه‌گذاری و امکان‌سنجی برای اجرای خدمات بزرگ در حوزه فناوری اطلاعات دستوراتی را ابلاغ نمودند.
مدیر شرکت‌های ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی نیز در زمان حضور در غرفه شرکت مگفا از توانمندی‌ها و کیفیت بالای خدمات و دانش فنی بالای نیروی‌های فنی این شرکت ابراز رضایت نموده و بر ادامه همکاری‌ها و لزوم استفاده از دانش فنی کارشناسان مگفا در پروژه های آتی این شرکت تاکید داشتند.
مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت مجتمع صنعتی اسفراین و لوله گستر در خصوص تداوم همکاری‌ها و لزوم استفاده از نیروهای فنی و متخصص در پروژه های اجرایی با مگفا اظهار امیدواری نمودند.
در بازدید معاونت استانداری خراسان رضوی و مدیر کل فناوری اطلاعات خراسان رضوی به همراه هیات همراه از غرفه مگفا، شرح مختصری از اقدامات انجام گرفته توسط شرکت مگفا در استان خراسان شمالی و همینطور خراسان رضوی ارائه گردید.
ریاست نظام صنفی رایانه استان، لزوم حمایت شرکت مگفا از شرکت‌های فعال در زمینه ارائه خدمات پسیو و اکتیو و حمایت از جوانان فعال در این حوزه را خواستار شدند. مهندس امیدوار در چندین بار حضور در غرفه مگفا لزوم حضور شرکت‌های همچون مگفا در این نمایشکاه را باعث ارتقاء سطح کیفی و اجرایی آن می دانستند.
 مدیر کل پدافند غیر عامل استان، مدیر کل اقتصاد و دارایی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی، مدیران فناوری اطلاعات بانک‌ها، ریاست و کارشناس مسئول فناوری اطلاعات اداره کل جهاد کشاورزی استان، ریاست فناوری اطلاعات اداره کل استاندارد، مدیر حراست و روسای حراست فناوری اطلاعات و حفاظت فیزیکی و مدیر و روسای دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی،  مسئول فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی، مهندس ارحامی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان خراسان شمالی، مهندس عباس زاده مدیر کل محترم تامین اجتماعی استان خراسان شمالی، صمدی ریاست اتاق بازرگانی و مسئولین فناوری اطلاعات بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان از غرفه مگفا بازدید نمودنده و از آخرین دستاوردهای این شرکت در حوزه فاوا استقبال نمودند.

منبع: ارتباطات مگفا


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر