آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1396/9/12 يكشنبه

پلتفرم یکپارچه خدمات دولت همراه، محصول برگزیده همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات کشور شد.

پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و گسترش علم و دانش در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات با تاکید بر ارتقای تخصص و مهارت‌ مدیران این حوزه در حضور بالغ بر هزار و دویست نفر از فعالان فناوری اطلاعات در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

.پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات روز گذشته، با حضور و سخنرانی وحید احمدی دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس همایش، دوایی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیروس علیدوستی، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.در ادامه، امیر شجاعان، رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گزارش شورای راهبری همایش را بیان کرد. مهندس هوشنگ بشارتیان، عضو کمیسیون دولت الکترونیکی و مشاور سازمان فناوری اطلاعات کشور، نیز سخنرانی خود را با عنوان «حکمرانی داده‌ها و جایگاه آن در دولت الکترونیک» ارائه کرد.

گفتنی است؛ تمرکز پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات بر روی موضوع «حکمرانی داده‌ها و دولت الکترونیک از دیدگاه علوم و فناوری اطلاعات» بود که بر پایه داوری کارگروه علمی این همایش ملی، پلتفرم یکپارچه خدمات دولت همراه که توسط مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) ارایه گردید، به عنوان محصول برگزیده پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات کشور، انتخاب گردید.حکمرانی داده‌ها یکی از مهم‌ترین عوامل کلیدی در موفقیت یک سازمان در راستای ماموریت‌های واگذار شده و همچنین کاهش مخاطرات در تصمیم‌گیری‌های مدیران خواهد بود. مسلما بهبود سطح توانمندی یک سازمان در تولید و بکارگیری داده‌ها و اطلاعات و حفظ و توسعه دانش سازمانی بدون در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف اجتماعی، اخلاقی، حقوقی، اقتصادی، فنی و مهندسی امکان‌پذیر نخواهد بود.منبع خبر: ايلنا

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر