آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1396/11/14 شنبه

نمایشگاه الکامپ بوشهر با حضور مگفا

هفتمین نمایشگاه الکامپ و فناوری های نوین شهر بوشهر، روز سه شنبه ۳ بهمن ماه ۹۶ با حضور جمعی از مقامات در محل نمایشگاه های بین المللی بوشهر آغاز به کار کرد.

.هفتمین نمایشگاه الکامپ و فناوری های نوین شهر بوشهر، روز سه شنبه ۳ بهمن ماه ۹۶ با حضور جمعی از مقامات در محل نمایشگاه های بین المللی بوشهر آغاز به کار کرد.

مرکز گسترش فناوری اطلاعات به عنوان متولی استقرار و پیاده سازی شهر هوشمند بوشهر، با حضور در دو غرفه به معرفی محصولات خود پرداخت. از جمله محصولات ارایه شده مگفا در این نمایشگاه می توان به خدمات مشاوره فاوا، یادگیری الکترونیکی، خدمات زیرساخت، ویدئوکنفرانس، سیستم های پیام دهی، اینترنت اشیا و سامانه های مرتبط با شهر و شهرک های صنعتی هوشمند اشاره کرد.در راستای هوشمندسازی شهر بوشهر و اعتقاد مگفا به حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوپای فعال در این حوزه ، مگفا در یک اقدام حمایتی،  در فضایی اختصاصی ( بیش از 100 متر ) ضمن حمایت از این شرکت ها و فراهم نمودن فضای ارائه کسب و کار برای آنان،  پذیرای حضور جمعی از برترین های این حوزه بود.
در طول ۴ روز برگزاری نمایشگاه، غرفه مگفا میزبان مدیران ارشد سازمانی استان بوشهر، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، وزارت صنعت معدن و تجارت و جمعی دیگر از مدیران شرکت های خصوصی و دولتی بود.
مگفا برای اولین باردر بوشهر، با برپایی کارگاه های آموزشی تخصصی با محوریت معرفی تکنولوژیهای نوین حوزه IT هر روز میزبان اساتید برجسته ای بود که به ارایه جدیدترین مباحث دانشی روز برای علاقه مندان این بخش می پرداختند.
این نمایشگاه در روز 6 بهمن ماه و با مراسم تقدیر حضور مگفا، به کار خود پایان داد.

منبع: ارتباطات

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر