آیکون منو

اخبار مگفااخبار مگفا
1397/9/14 چهارشنبه

رونمایی از سامانه جامع پیشخوان خدمات بیمه

رونمایی از سامانه جامع پیشخوان خدمات بیمه با شعار هر نماینده و کارگزار بیمه، یک استارت آپ در بیست و پنجمین همایش بیمه و توسعه

.

سامانه جامع پیشخوان خدمات بیمه در حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس کل بیمه مرکزی و مدیران صنعت بیمه و حاضران در بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)، این سامانه در زمینه مدیریت یکپارچه شبکه فروش مبتنی بر رقابت، طراحی و پیاده سازی شده است. در بستر پیشخوان خدمات بیمه تمامی فرآیندهای استعلام قیمت و عرضه بیمه نامه، آموزش محور می باشد.

این گزارش می افزاید، به منظور چابک سازی و ایجاد رقابت سالم میان نمایندگان یک شرکت بیمه، سامانه ای طراحی شده است که بر پایه آن، درخواست های بیمه ای بر اساس رتبه بندی با بهره مندی از شاخص های مهمی از جمله نزدیکی مسافت، رضایت مشتریان، میانگین زمان پاسخگویی و ضریب خسارت، با تکیه بر تکنیک های نوین داده کاوی، به ترتیب برای نمایندگان با امتیاز بالاتر ارسال می گردد. سپس درصورت تایید از سوی نماینده مربوطه ادامه فرآیند صدور بیمه نامه، به ایشان محول شده و به بیان دیگر به عنوان پرتفوی آن شناخته می شود.

شایان ذکر است سامانه پیشخوان خدمات بیمه با ایجاد پنل تخصصی نمایندگان، کلیه امور دفتری را به صورت یکپارچه، الکترونیکی نموده و امکان مدیریت و نظارت بر فرآیند فروش و صدور بیمه نامه را از طریق پنل های مدیریتی برای مدیران شرکت ها فراهم نموده است.

در ادامه این رویداد، مرکز گسترش فناوری اطلاعات با برپایی غرفه در نمایشگاه جنبی این همایش به معرفی سامانه پیشخوان خدمات بیمه متعلق به شرکت بیمه ای خود پرداخت و همچنین کارکردها و مزایای آن را برای بازدیدکنندگان تشریح نمود.

در پایان خاطر نشان می نماید سامانه پیشخوان خدمات بیمه در چهار بستر آماده ارائه خدمت به شرکت ها، نمایندگان و کارگزاران بیمه ای و همچنین بانک ها در حوزه بانک- بیمه است.


منبع: ارتباطات 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر